به وبلاگ من خوش آمدید ایرانی های عزیز سرتاسر جهان از جمله کشور خودم اگه از وبلاگ من خوشتون اومد یا نیومد . انتقادم کردین ناراحت نمی شم . دوستون دارم ، موفق و سربلند باشید

ابزار وبمستر

سر نهفته در نماز طواف - رهگذر راه نور

پیچک

X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

سر نهفته در نماز طواف

نماز طواف پس حاضر گردان در دلت جلالت صاحب خانه را، و بدان به درستى که تو ایستاده اى در این منزل نزد حضرت ملک و حاکم بر حق ، که بر جمیع احوال تو مطلع است و بر پنهانیهاى تو محیط و به ظاهر و باطن تو عالم است و در این موضع بیشتر مراقبت احوال خود کن و تمامتر و زیادت احتراز بنما از غفلت کردن زیرا که اینجا اصعب و مشکل ترین جاهاست ، و با خود بگو: کجائى اى تقصیر کننده ؟


 چرا غافلى از تعظیم الهى در پیش روى او؟ و چرا در برابر او مى باشى و دورى از او؟ و اگر چنانچه مى دانى که علم او سبحانه ، شامل است به جمیع اشیاء و محیط است به کل مخلوقات پس باز گرد بر سر خشوع و روى بیاور به او، و البته حذر کن به سبب این غفلت و اهمالت از رو گردانیدن خدا از تو و از این جهت است که گناهان در این بقعه هاى شریفه مضاعف و حسنات نیز مضاعف است و فکر کن از آنهائى که گذشته اند از انبیاء و اولیاء و صلحاء، پس ببین آثار ایشان و قرب و منزلت آنان را، و آنچه میراث برده اند به عمل خود و دوست داشتن ایشان سعادت مخلده و نعمتهاى مؤبده آخرت را پس تاءسى کن به ایشان در اعمال عامه و کمال توجه به خدا خاصه ، و ترقى کن از این درجه ها به سوى غیر اینها از معارج شریفه و مقامات عالیه .


موفق باشید ... 

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
 X 
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد
  • کد نمایش افراد آنلاین